magnetic accessory - China Rare Earth Magnet Co.

ENTER OUR COMPANY WEBSITE: www.china--magnet.com/English/index.html

Manyetik numaralarını, manyetik şekiller, manyetik tepsiler, manyetik veri kartı sahipleri, manyetik şeritler, mıknatıslar manyetik aksesuar. Manyetik aksesuarları tam bir satır manyetik beyaz tahta veya Opti-Rite 2 ve 6 maddeleri kullanmak için.

Kendi manyetik aksesuar oluşturun. S silmek kuru manyetik kurulu ile keskin ve sonra satırları ekleyin bizim vinil grafik şeritler kullanarak. Önemli projeler ve tarihleri bizim manyetik tarihleri, manyetik şekiller ve göstergeler kullanarak takip edin.

Manyetik veri kartları ve çeşitli renkli kağıt ekler her planlama kurulu güncel çabucak tutmak ... aksesuar renk kodlu olabilir ve nemli silmek işaretini yazılı manyetik.

Manyetik işareti tepsi mi arıyorsunuz? Biz bu! Ya güçlü mıknatıslar tabloları, baskı ve çizimler kadar tutar? Biz de var!

 

ENTER OUR COMPANY WEBSITE: www.china--magnet.com/English/index.html

Çin Rare Earth Magnet Co, Ltd profesyonel Sinterlenmiş NdFeB manyetik aksesuar fabrika olduğunu. Biz 300 ton kapasiteli bir yüksek kaliteli NdFeB üretim hattı / RMB 17, 000, 000.The üretim hattı yüksek vakum dökümcü ve gelişmiş gaz akışı fabrikası, temelde süreci içerir yatırım ile Yıl oluşturmak hiç oxygen.Hence ve içerir en fazla manyetik enerji ürün 48MGOe.There için tel vardır olabilir, dilim kesme vb makine taşlama elektrot ve company.So teknoloji electroplating, tasarladığımız ve müşterilerin requirements.As için üye göre ürünlerin tüm özellikleri süreci Çin Manyetik Malzeme ve Aygıtlar Derneği, biz nadir toprak Neodim manyetik aksesuar olan hem ISO9001 UKAS Sertifikasyon ve SGS RoHS Test.With üstün kalite, uygun fiyat, hızlı teslimat ve mükemmel hizmet, bizim Neodim manyetik geçen nadir az üreticileri arasında yer alıyor aksesuar iyi ülkeler ve bölgeler, birçok ABD, Kanada, Avustralya ve Avrupa gibi satılıyor.

BACK magnetic accessory http://www.china--magnet.com ENTER OUR COMPANY WEBSITE: www.china--magnet.com/English/index.html