Čína vzácných zemin Stálá Magnet Ltd. je společnost, která se specializuje v produkci vzácných zemin NdFeB permanentními magnety a alnico magnet.

Nalezen v roce 1985, společnost je postavena na ploše více než 39 000 metrů. S magnetem produkce odhadované až do 1500 t ročně. Naše společnost má 15 let zkušeností ve výrobě kvalitních magnety pro naše zákazníky. Máme více než 25 inženýrů s Ph.D. stupeň. 58 univerzitních kvalifikovanou techicans. A více než 150-dobře vyškolených pracovníků.

S naší zálohy a výrobní zařízení přísné kontroly systému. Naši zákazníci mohou odpočinek asure, že naše výrobky jsou vždy s horním kvalitě. Dodáváme Nd-Fe-B magnety v řadě velikostí, tvarů a rozměrů, vše na míru podle pro naše specifické potřeby zákazníka.

My neodymových nákup a dalších vzácných kovů přímo ze zdroje; Ve vzácných zemin miny umístěny na severní straně Číny. To je důvod, proč naše ceny jsou vždy zaručeně více než konkurenční jiných výrobců.

Vzhledem k up-rostoucí nároky, můžeme poskytnout Sumitomo NdFeB magnet patentové licence pro naše zákazníky pokud to bude potřeba.

Jsme udělen certifikát ISO 9004. Musíme prokázat, že náš závod je nad rámec požadavku normy.

Dokážeme stupňů N45, 30H, 35SH, 30UH. Můžeme Výroba magnet s různými tvary a rozměry včetně bloku, bar, disk, kruh, válec dutý válec, sektor, dlaždice, atd. velikostí jsou v rozmezí od D0.5mm x T0.5mm nebo 0,5 mm x 0,5 mm x 0,5 mm (s tolerancí + /-0.05mm) na D150mm x T50mm nebo 150 mm x 100 mm x 50 mm montáž do jakéhokoli stroj nebo zařízení.

Máme nikl, zinek, epoxy, plast, stříbrná a zlato povlaky nanášené na magnet. Některé z nich jsou silně proti-korozivní. Vyrábíme také magnetické montáže, který magnet je hlavní část.

V současné době magnetické materiály se používají v nesčetných způsoby. Některé příklady běžných aplikací permanentních magnetů jsou: Stroje, Audio & Video a komunikační technika, Doprava, Zdravotnická zařízení, Auto Mobil průmysl, Motive Power, Bezpečnost Equiments.

Naše společnost překoná naši konkurenti v každém kudy. Naše udržet kvalitu a špičkové zdroje nás činí vhodného dodavatele pro všechny vaše potřeby. Nechceme nechat ceny našich výrobků kořistí našeho surpreme kvality. Vzhledem k tomu, že zde v C.R.E.P. Magnet Co je to náš závazek zajistit plnou spokojenost našich zákazníků.

Máme pravidelné klienty v západní Evropě a USA, včetně světově známých firem. Naše Hong Kong prodejní oddělení má více než 11 let zkušeností v obchodování s magnety západních společností.

Pošlete své specifikaci svého magnet, včetně tříd, velikostí, tolerance, směr magnetování, nátěry a množství k nám. Využijte naše ceny bezkonkurenční kvalitu, spolehlivý služby a rychlé dodání.

 
  E-mail: good@china--magnet.com

Head Office

Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No. 9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Tel: (86)755 26923096
Fax: (86)755 26915592
 magnet manufacturer, magnet supplier
Copyright 2012 Čína vzácných zemin s permanentními magnety Ltd Stone Rich zrak. Všechna práva vyhrazena