Úvod vzácných zemin-trvalý Materiál magnety NdFeB

Vzácných zemin-permanentními magnety Nd-Fe-B je nový druh magnetický materiál vytvořený z roku 1980 je s vynikajícími magnetickými vlastnostmi s ohledem na vysokou energetickou výrobek, vysoká donucovací platnost apod. Je nejvíce silný a mocný magnetický materiál až nyní považována za Král Magnet. 

Hlavní použití vzácných zemin - permanentní magnety Nd-Fe-B

S vynikajícími magnetickými vlastnostmi, Bohatá surovin a relativně nízké náklady, Nd-Fe-B je velmi rychlý rozvoj a široké aplikace. Už je nahradit tradiční magnet Feritová, Al-Ni-Co a Sm-Co v mnoha oblasti, jako je elektro-accoustic přístroje, elektrická motor, nástroje a měřidla, automobilový průmysl, petrochemický-chemické průmyslu a magnetické zdravotní péče-produkt.

Typické Vzhled-vzácných zemin permanentní magnety Nd-Fe-B

Základním a typickým tvarem je magnet se používá kotouč, kruh, dlaždice a blok (náměstí). Povrch je zpravidla ošetřen zinek, nikl epoxidové pryskyřice nebo povlaku.

Rozvoj vzácných zemin - stálé magnetické materiály

Vzácných zemin-prvek má jedinečné magnitic vlastnictví. Vzácné-zemi vyráběného materiálu s-vzácných zemin je velmi důležité materiály v moderních vědeckých Technologie a vzácných zemin-materiálu lze rozdělit do tří generací podle vývoje. První generace vzácných zemin-trvalé magnetické materiál (SmCo5) slitina byla vyvinuta v roce 1960 to V USA a používají ve vojenských průmyslu, je Druhá generace vzácných zemin-trvalé magnetické materiál (SmCoCuFeZr) je vyvíjen v průběhu 1970 a používané ve většině průmyslových odvětví, třetí generace vzácných zemin-trvalý magnetický materiál NdFeB slitiny byl úspěšně vyvinut v roce 1980 je v Japonsko. Vynálezem třetí generace vzácných zemin-trvalý magnetický materiál ulovených pozornost na světě za náklady na výroba Nd-Fe-B a zároveň se výrazně snížil magnetické majetku nápadně zvýšil. V výrobě slitiny NdFeB, levné ND (neodym) a Fe nahradit dražší Sm a Spoluzpravodajové používané v první a druhé generace.

Analýzy trhu vzácných zemin trvalé - magnetového materiálu Nd-Fe-B a Nd (neodym)
Celkové využití stálých vzácných zemin-magnet Nd-Fe-B na svět v roce 1990 je 2500 MT, 4000MT v roce 1992, 7000MT v roce 1997 a roční spotřeba stálých vzácných zemin magnet-Nd-Fe-B dosáhnou 10.000 MT v roce 2000 podle prognózy. Kovu Nd (neodym) je hlavním materiálem pro výrobu Nd-Fe-B (odpovídá asi 35%). Existují stovky továren vyrábějících Nd-Fe-B Čína v současné době a roční výrobní kapacita z Nd-Fe-B v roce 1998 dosáhla 4000MT. Výpočtu dle, poptávka po Nd (neodym) a Nd (neodym) slitiny světě dosáhne 3500MT do roku 2000. Domácí poptávka po kovu Nd (neodym) bude 1000MT za rok, které roku 2000. Čína je bohatá na vzácné-Earth reserve.Most země se musí dovážet vzácných zemin-prvky Porcelán. 80% vzácných zemin-materiál z Japonska je dovezené z China.The trhu kovových Nd (neodym) změny na trhu s Nd-Fe-B.Currently se poptávka trvalého vzácných zemin magnet-Nd-Fe-B na mezinárodním trhu se zvýšil o 12-15% ročně a na tuzemském trhu více než 20%. Ano, trh kovových Nd (neodym), je také zobrazeno světlé budoucna.

 
  E-mail: good@china--magnet.com

Head Office

Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No. 9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Tel: (86)755 26923096
Fax: (86)755 26915592
 Copyright 2012 Čína vzácných zemin s permanentními magnety Ltd Stone Rich zrak. Všechna práva vyhrazena