Chiny Rare Earth Permanent Magnes Ltd. to firma, która specjalizuje w produkcji ziem rzadkich stały magnes NdFeB i alnico magnes.

Znaleziono w 1985 roku, firma jest zbudowany na obszarze ponad 39 000m. Z magnesem wyjście szacowana się do 1500 ton rocznie. Nasza firma 15 lat doświadczenia w produkcji wysokiej jakości magnesy dla naszych klientów. Mamy ponad 25 inżynierów z dr stopień. 58 uniwersyteckich techicans kwalifikowaną. I ponad 150 dobrze wyszkolonych pracowników.

Dzięki naszym wcześniejszym produkcji sprzętu i ścisłej kontroli. Nasi klienci mogą odpocząć asure, że nasze produkty są zawsze z góry jakości. Możemy dostaw Nd-Fe-B magnesów w różnych wielkości, kształtów i wymiarów, wszystkie dostosowane do naszych specyficznych potrzeb klienta.

Mamy zakupu neodymowych i innych rzadkich metali bezpośrednio od źródła; W kopalniach znajdujących ziem rzadkich w północnej części Chin. Dlatego nasze ceny są zawsze zagwarantować bardziej konkurencyjne niż innych producentów.

Ze względu na rosnące wymagania sie, będziemy mogli dostarczyć Sumitomo magnes NdFeB patentu licencji dla naszych klientów W razie potrzeby.

Jesteśmy nagrodzeni ISO 9004 certyfikat. Musimy udowodnić, że nasze fabryki jest poza wymagania norm.

Możemy dokonać klas N45, 30H, 35SH, 30UH. Możemy Produkcja magnesów o różnych kształtach i Wymiary w tym bloku, bar, dysku, pierścień, cylinder pustych butli, sektor, płytki itp. Rozmiary są od T0.5mm lub D0.5mm x 0.5mm x 0.5mm x 0.5mm (z tolerancją + /-0,05) do D150mm T50mm lub x 150mm x 100mm x 50mm wyposażenia do wszelkich maszyny lub urządzenia.

Mamy nikiel, cynk, epoksydowych, z tworzyw sztucznych, srebro złota i powłok stosowanych do magnesu. Niektóre z nich są bardzo antykorozyjne. Produkujemy również magnetyczne zespoły, które jest głównym magnesem części.

Obecnie materiały magnetyczne stosowane są w licznych sposobów. Niektóre przykłady zastosowań stałe magnesy są: Maszyny, Audio & Wideo i sprzętu, transport, Medical Device, Auto Mobile Przemysłu, Motive Power Bezpieczeństwo Equiments.

Nasza firma przewyższać naszych konkurentów w każdym w jaki sposób. Nasze utrzymania jakości i najwyższej zasobów czyni nas prawo dostawca dla wszystkich Twoich potrzeb. Nie pozwól, aby ceny naszych produktów nasza zdobycz surpreme jakości. Bo tutaj w C.R.E.P. Magnes Co, to nasze zaangażowanie w celu zapewnienia pełnego zadowolenia naszych klientów.

Mamy stałych klientów w Europie Zachodniej i USA w tym światowej sławy firm. Nasze Hong Kong dział sprzedaży miał ponad 11 lat doświadczenia magnesy w handlu z zachodnimi firmami.

Wyślij swoją specyfikację swojego magnes tym klas, rozmiarów, tolerancji, kierunek namagnesowanie, powlekanie i ilości do nas. Zapoznaj się z korzyścią naszej konkurencyjnej cenie niesamowicie jakości, niezawodne usług oraz szybką dostawę.

 
  E-mail: good@china--magnet.com

Head Office

Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No. 9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Tel: (86)755 26923096
Fax: (86)755 26915592
 magnet manufacturer, magnet supplier
Copyright 2012 Chiny Rare Earth Permanent Magnet Ltd. Stone Rich Sight. All Rights Reserved