Çin Nadir Toprak Daimi Mıknatıs Ltd Bu uzmanlaşmış bir şirkettir nadir toprak NdFeB kalıcı mıknatıs üretiminde ve alnico mıknatıs.

Bulunan 1985 yılında, şirketin bir alan üzerine kurulmuş üzerinden 39 ve 000m. Ile mıknatıs çıktı tahmin 1500 tonluk yıllık olmak. Firmamız sahip Üretim kalitesini deneyim 15 yıl müşterilerimiz için mıknatıslar. Biz 25 mühendisleri üzerinde Doktora ile derece. 58 üniversite nitelikli techicans. Ve 150 iyi eğitimli işçi.

Bizim önceden üretim ekipmanları ile ve sıkı denetim sistemi. Müşterilerimiz olabilirsiniz asure bu ürünler her zaman üst ile yapılır kaliteli. Biz Nd verebilirsiniz-Fe-B mıknatısları çeşitli boyut, şekil ve boyutlarda, tüm özel göre müşterilerinin özel ihtiyaçlarına.

Doğrudan Neodim ve diğer nadir Metal satın alma kaynağından; nadir toprak madenleri yer Çin'in kuzey tarafında. Bu yüzden bizim fiyatlar her zaman daha fazla rekabet muhakkak diğer üreticilerin.

Yukarı-artan talep nedeniyle, sağlayabilir Müşterilerimize Sumitomo NdFeB mıknatıs, patent lisans gerekirse.

Biz ISO 9004 belgesi verilmektedir. Biz fabrikamızda üstünde ve ötesinde kanıtlayanlar ihtiyaç standartları.

notları N45, 30H, 35SH, 30UH yapabilirsiniz. Biz şekiller çok çeşitli ve imalatı mıknatıs blok, bar, disk, halka, silindir gibi boyutları içi boş silindir, sektör, fayans, vb boyutları x T0.5mm veya 0.5mm x 0.5mm D0.5mm arasında bulunmaktadır x 0.5mm ve hoşgörü (ile + /-0.05mm) D150mm için x T50mm veya 150mm x 100mm x 50mm herhangi bir montaj makine ve donanımları.

Biz nikel, çinko, epoksi, plastik, gümüş var ve altın kaplama mıknatıs uygulanır. Some of them yüksek anti-korozif vardır. Ayrıca manyetik üretmek meclislerinin olan bir mıknatıs ana parçasıdır.

Günümüzde manyetik malzemelerin sayısız kullanılmaktadır yollarından biri. Common uygulamaları örnek Kalıcı mıknatıslar şunlardır: Makine, Ses & Video ve Haberleşme Cihazları, Ulaştırma, Tıbbi Cihaz, Otomatik Mobil Sanayi, neden Güç, Güvenlik Equiments.

Firmamız her in rakiplerinden üstün hangi taraftan. Ve üstün kaliteli kaynak ayakta Bizim tüm ihtiyaçlarınız için bize doğru tedarikçi olun. Ürünlerin fiyatı yağma izin vermeyin bizim surpreme kalitesi. C.R.E.P. burada Çünkü Mıknatıs Co, bizim taahhüt tam memnuniyetini sağlamak için müşterilerimizin.

Biz Batı Avrupa ve düzenli müşteriler var ABD dünya ünlü şirketleri de dahil olmak üzere. Bizim Hong Kong satış departmanı 11 yıllık tecrübesi üzerine olmuştur Batılı şirketler ile ticaret mıknatıslar içinde.

De dahil olmak üzere, mıknatıs sizin spesifikasyonunu gönder ders notları, boyut, tolerans, mıknatıslama doğrultusunda, kaplama ve bize miktar. Bu yararlanın bizim rekabetçi fiyat rakipsiz kaliteli, güvenilir ve hizmet ve hızlı teslimat.

 
  E-mail: good@china--magnet.com

Head Office

Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No. 9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Tel: (86)755 26923096
Fax: (86)755 26915592
 magnet manufacturer, magnet supplier
Copyright 2012 Çin Nadir Toprak Daimi Mıknatıs Ltd Taş Zengin Nişangahı. Tüm hakları saklıdır