Китай рідкісноземельних постійних Магніт ТОВ є компанією, що спеціалізується у виробництві рідкісноземельних постійних Неодімовий магніт і alnico магніт.

Знайдені в 1985 році, компанія будується на площі понад 39 000м. Що магнетика виробництва оцінюються бути до 1500 тонн на рік. Наша компанія 15-річний досвід у виробництві якості Магніти для наших клієнтів. Ми більш 25 інженерів Кандидат у ступінь. 58 університетської кваліфікацією techicans. І більше 150 добре підготовлених працівників.

В наше просування та виготовлення обладнання суворої інспекції системи. Наші клієнти можуть відпочивати asure, що наші продукти завжди з початку якості. Ми можемо надати Nd-Fe-B магнітів в різних від розміру, форми і розміри, все урахуванням для наших клієнтів конкретними потребами.

Ми купуємо неодіма та інших рідкісних металів безпосередньо від джерела, в рідкісноземельних шахтах, розташованих в північній частині Китаю. Саме тому наші ціни завжди гарантовано більш конкурентоспроможною, ніж інших виробників.

З-за останніх зростає попит, ми можемо надати Сумитомо Неодімовий магніт патентної ліцензії для наших клієнтів якщо це необхідно.

Ми отримали з сертифікатом ISO 9004. Ми довели, що наш завод є понад вимоги стандартів.

Ми можемо зробити класах N45, 30H, 35SH, 30UH. Ми можемо виробництво магнітів з різними формами та розміри, включаючи блок, бар, диск, кільце, циліндр, порожнистий циліндр, сектор, плитка і т.д. Розміри мають від D0.5mm х T0.5mm або 0,5 мм х 0,5 мм х 0,5 мм (з допуском + /-0.05mm) для D150mm X T50mm або 150мм х 100mm х 50mm встановлення на будь-які машини та обладнання.

Ми нікелю, цинку, епоксидної смоли, пластик, срібло і золото покриттів стосовно до магніту. Деякі з них високо антикорозійні. Ми також виробляє магнітне зборах яких магніт є головною частиною.

В даний час магнітні матеріали використовуються у незліченних шляхами. Деякі приклади спільних заяв постійних магнітів є: машини, Аудіо І Відео та комунікаційного обладнання, транспорту, Медичні пристрої, Автомобілі Мобільні промисловості, рушійною силою, Безпека Equiments.

Наша компанія перевершують своїх конкурентів в кожній яким чином. Наші зберегти якість і чудовий ресурс робити нам право постачальника для всіх ваших потреб. Ми не дозволимо ціна наших виробів зіпсувати наші surpreme якості. Оскільки тут, на C.R.E.P. Магніт Ко, це наше зобов'язання по забезпеченню повного задоволення наших клієнтів.

Ми постійних клієнтів у Західній Європі та США, включаючи всесвітньо відомі компанії. Наші Гонг Гонконг відділ продажів має понад 11 років досвіду в торгових магнітами з західними компаніями.

Надсилайте ваші специфікації вашого магніту в тому числі Оцінки, розміри, допуски, напрямок намагніченності, покриття і кількість для нас. Скористатися наші конкурентні ціни неперевершена якість, надійність обслуговування та швидка доставка.

 
  E-mail: good@china--magnet.com

Head Office

Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No. 9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Tel: (86)755 26923096
Fax: (86)755 26915592
 magnet manufacturer, magnet supplier
Copyright 2012 Китай рідкісноземельних постійних магнітів ТОВ Камінь Багаті зір. Всі права захищені