Введення рідкісноземельних постійних Матеріал Неодімовий магніт

Рідкоземельні постійні магніти Nd-Fe-B являє собою новий тип магнітного матеріалу розроблений в 1980-х років з відмінним магнітні характеристики з точки зору високої енергії, високою примусу сили і т.д. Це самий сильний і могутній магнітного матеріалу до сих пір і вважається Король магніт. 

Основне застосування рідкісноземельних постійних магнітів Nd-Fe-B

З відмінними магнітними характеристиками, вдосталь сировини і порівняно низьку вартість, Nd-Fe-B знаходиться під дуже швидкий розвиток і широке додаток. Вона стає для заміни традиційних магніт з феррито, "Аль-Ni-Co і Sm-Co у багатьох області, таких, як електро-accoustic пристрої, електричні Автосалони, інструмент і метр, автомобільної промисловості, нафто - промисловості та магнітних медичних продуктів.

Типовий зовнішній вигляд рідкісноземельних постійних магнітів Nd-Fe-B

Основне і типові форми з магніт використовується диск, кільце, плитка та блок (квадрат). На поверхні, як правило, зверталися з цинком, нікелем або покриттям з епоксидної смоли.

Розвиток рідкісноземельних постійна магніт

Рідкоземельні елементи унікальних magnitic власності. Рідкоземельні матеріалів з рідкісноземельних дуже важливий матеріал у сучасних наукових технології та рідкісноземельних матеріалів можуть бути розділені на три покоління в соответствии с развитием. Перше покоління рідкісноземельних постійного магнітного матеріал (SmCo5) сплав був розроблений в 1960-х У U.S.A. і використовується у військовій промисловості, Друге покоління рідкісноземельних постійного магнітного матеріал (SmCoCuFeZr) розроблена протягом 1970-х роках і використовується в більшості галузей, третє покоління рідкісноземельних постійного магнітного матеріалу Неодімовий Сплав був успішно розроблений в 1980-х у Японія. Винахід третього покоління рідкоземельні постійного магнітного матеріалу спіймали увага всього світу для покриття витрат на виробництво Nd-Fe-B значно знизилася, хоча магнітного майна видно збільшилося. В виробництво Неодімовий сплаву Nd дешево (неодім) і Fe замінити дорогий Sm і спільно використовувати в першого і другого покоління.

Аналіз ринку рідкісноземельних постійних магнітний матеріал Nd-Fe-B і Nd (неодім)
Загальний обсяг використання постійних рідкісноземельних магнітів Nd-Fe-B у світі в 1990 році 2500 тонн, 4000MT в 1992 році, 7000MT в 1997 році, а річне споживання постійних рідкоземельних магнітів Nd-Fe-B складе 10,000 тонн в 2000 році, згідно із прогнозами. Металевий Nd (неодім) є основним матеріалом для отримання Nd-Fe-B (становить близько 35%). Існують сотні заводів виробників Nd-Fe-B в Китаї і в даний час річний обсяг виробництва з Nd-Fe-B у 1998 році досяг 4000MT. Розрахунок відповідно, попит на Nd (неодім) і Nd (неодім) сплав світі сягне 3500MT до 2000 року. Внутрішній попит на метал Nd (неодім) буде 1000MT на рік у 2000 рік. Китай багатий рідкоземельні reserve.Most країнам необхідно імпортувати рідкісноземельних елементів Фарфор. 80% з рідкісноземельних матеріалів Японії імпортуються з China.The ринку металу Nd (неодім) зміни на ринку Nd-Fe-B.Currently в попит постійних рідкоземельних магнітів Nd-Fe-B на міжнародному ринку виросла на 12-15% щорічно, а внутрішній ринок більш ніж на 20%. Таким чином, ринок металу Nd (неодім) також свідчить про яскраво майбутнє.

 
  E-mail: good@china--magnet.com

Head Office

Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,
No. 9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Tel: (86)755 26923096
Fax: (86)755 26915592
 Copyright 2012 Китай рідкісноземельних постійних магнітів ТОВ Камінь Багаті зір. Всі права захищені